14 / 3 / 18

Miks, no MIKS leiab mu keha, et väga normaalne on ärgata kolmapäeval kell POOL 5 hommikul. Vabandust - 4:20. Oleks ma siis eile kell 6 õhtul magama läinud, saaksin veel aru, aga ma magasin kokku vaid natuke üle 7 tunni, seega kohe kindlasti ei "puhanud ma end välja". Eriti praegult fotosid töödeldes kell 9 hommikul - tahan magada!  Olen viimasel ajal üldse juba lõunaks täiesti läbi ja tahaks hakata power nape tegema, aga ei tea kas tasub see endale sisse harjutada :/

Kuna vaatasin telefonist, mitu tundi öösel magasin, jäi silm pidama mu migreeni app'il (mis paneb kirja ka unetunnid), et mul pole juba üle 30 päeva olnud migreeni. Kuna kohe on tulemas that time of the month, siis üldiselt peaks see mulle ka täpselt aimu andma, kas sain migreenidest lahti või ei. Ise kahtlustan, et tänu spiraali eemaldamisele see ka nii on (süõ), sest mul ei ole üldse neid samu tundeid, mis oli koos spiraaliga (tundeid siis peavalu mõttes... muud moodi spiraal mind emotsionaalselt ei mõjutanud, olin ikka sama psycho bitch).

Lasteaias käimisega oleme taaskord uuel ringil, sest möödas on jälle kaks nädalat kui O. sinna ei saanud minna... sest 5 nädalat mitte käimist enne seda jäi vist väheks. Kuna viimati käis ta ka seal teisipäeval ja see on tal trennipäev, siis tollel korral tuli ta seal pisar silmas ära - ta ei võitnud üldse (mistõttu ta rohkem sinna "kunagi" enam minna ei tahtnud). Nii raske oli teda sellisena näha. Kohe siiralt kurb, et ta ei saavutanud, mille nimel nii väga pingutas. Tee siis 4-aastasele selgeks, et ta oli ju alles haige ja paranes ning no kõigele lisaks sellel samal päeval oli tal juba haigus sees ja nõrgestas teda.

Seega eile talle järele minnes hoidsin hinge kinni ja kirjutasin veel teda oodates A.le, et tuleks ta vaid sellel korral trennist rõõmsalt ära. Hakkasin juba enda peas mõtlema, et millal on siis õige aeg last kuulda võtta, et ta ei taha mingit trenni teha ja seega otsustad teda sinna mitte viia. Ise olin küllaltki kindlameelne ja kui ma mingit trenni/huviringi ei tahtnud enam teha, siis nii ka jäi. Ema küll väitis, et eks nad meelitasid mind ikka veel minema, aga ma ei mäleta kordagi, et ma oleks kuskile enam läinud, kuhu ma minna ei tahtnud.

Kõige kauem tegelesin vist peotantsuga (ei, tegelt kooris laulmine, aga see oli siiski koolikoor... mitte lisa huvialaring) ning kui ma sellest lõpuks loobusin, sest ma käisin seal tegelikult vaid sellepärast, et mul oli tore partner, kuulsin mitmelt, et raudselt kahetsed, et ära tulid. Kas ma kahetsesin? Hell no. Kõik muu peale mu partneri oli seal kohutav :D 

Seega rääkides nüüd Olli trennist, siis õnnnneks kuulsin juba garderoobis, et "O. võitis!", mis tegi mu meele kohe kergemaks, sest teadsin, et nüüd vähemalt ei tule seda sama laulu, et ta ei taha trennis rohkem käia. Saan ju vist isegi aru, et tegelikult talle meeldib see ja ta on ikkagi väga trenni poiss. Jõudu ja jaksu tal on, kiirust ka, lihtsalt nüüd tuleb täpsusega vaeva näha ja nagu eilsest aru sain, siis tervel lapsel jagub seda viimast ka. Võitis lausa kolm korda.

Ja kui ma muidu ütleks, et Oll on väga pirts sööja, siis mitte trennipäeval. Eile ta vist ei olekski lõpetanud söömist. Kõigepealt soe söök, selle kõrval salat. Seejärel kaks banaani. Mitu peotäit tomateid. Üks šokolaadimaius ja veel banaani. Nagu sellest vähe oli, ärkas ta kell pool 7 ja sõi ära NELI banaani (väiksemad), sest ma lihtsalt rohkem ei lubanud, kuna varsti ju lasteaeda minek. Okei, ma nüüd proovin ühe portsu pilte veel ära töödelda ja siis power nap enne Ollile järele minemist.

2 comments:

 1. Anonüümne14.03.18 16:52

  Kui on power nap'i vaja siis ma ütleksin küll, et hakka aga neid tegema. Eks siis kui muud asjaolud muutuvad, siis võid jälle ennast ümber harjutada. Mina teen vajadusel küll neid uinakuid ja sätin äratuskella kas 20 või 25 minuti pärast helisema. Kui ikka uni on peal, siis kukun ma kohe ära ja sellest ajast täitsa piisab, et jälle värskemalt edasi minna.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Täna suutsin seda vältida, sest... Oll lihtsalt käis pidevalt kõrval midagi küsimas :D ja nüüd on juba üleväsimus, et ööunne lähme koos kell 19 :D

   Kustuta

 

Kuu loetuimad postitused