8 / 3 / 18

Nõustun 100% selle ütlusega (keegi Twitteris kirjutas :D), et jaanuar kestis nagu terve aasta, veebruar möödus nagu üks nädal ja juba ongi märtsikuu. Ning elu on taaskord läinud kiiremaks ja minul blogituhin vist ühes sellega ka väiksemaks.

Sellel aastal on need blogivõistlused (sotsiaalmeediavõistlused?) minust küll kaarega mööda läinud (kiire teemavahetus). Kui kuulsin Playnuppust, siis kirjutasin jah blogisse, et näe, võid mind kirja panna, aga sinna see asi ka jäi. Mingit erilist tunnet küll polnud. EBA'l mitte osalemise kohta teadsin juba eelmise aasta lõpust. Ning tagantjärele oleksin võinud juba siis enda mõtted selle kohta kirja panna, aga otsustasin lihtsalt vait olla. Jaaaa siis hakkasid kõik teised blogijad sellel teemal sõna võtma ning tollel hetkel tundus juba ebavajalik midagi lisada. Seega let's leave it at that.

Niiet The Shape of Water võitis parima filmi Oscari. Vahi-vahi. Seda poleks küll osanud oodata, just selle sci fi sisu osas kuna mulle ei meenu hoobilt ükski sarnane film, mis oleks varem Oscari võitnud parima filmi eesti... LOTRi film ju ei võitnud parimat filmi, nomineeriti ainult.

Küll aga oli tore näha, et kõik teised ennustused, mis blogisse kirja panin, läksidki nii. Mis aga ei tähenda, et The Shape of Water poleks võitu väärt, see oli väga hea film ja kindlasti soovitan kõikidel vaadata. Sama palju aga soovitaksin ära vaadata ka need teised väga-väga parima filmi võidu väärilised.

Tean juba ette, et märtsikuu filmipostitus ei tule pooltki nii pikk kui oli möödunud kuu oma. Esiteks olen juba kaks filmi ära vaadanud, mida olen varem näinud. Ma ikka imestan, kuidas osad inimesed ei mõista, miks vaadata mõnda filmi kaks (või lausa rohkem) korda. Kui on HEA film, kuidas sa EI VAATA seda mitu korda?

Olete vahel mõelnud, et arvutaks kokku kõik vaadatud sarjade minutid ja kui palju tunde sa oma elust oled sellele kulutanud. Minu kõige vaadatum sari on Charmed ja ma olen seda, ilma naljata, vaadanud algusest lõpuni VÄHEMALT 7 korda. Sellel on 8 hooaega. Nagu... vot sellest ma saan aru, et ikka natuke (kui mitte natuke palju) totter nii palju vaadata. Mis tehtud see tehtud.

Kuna ma momendil ei saa enda fotosid edasi töödelda, siis tundub, et see on märk kõrgematelt jõududelt, et peaksin hakkama kevadstuudiot paika sättima. Taaskord olen selles punktis, kus rekvisiite on nagu seeni peale vihma, aga kuidas need kõik ühiselt ja harmooniliselt kokku sättida - pole aimugi!

4 comments:

 1. Anonüümne08.03.18 10:48

  Muide,LOTR III võitis parima filmi oscari 2004.a.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. No vot, ikkagi võitis. Ma enda peas mäletasin, et nomineeritud olid paljudele, aga ei võitnud seda peamist. Usalda, aga kontrolli :D

   Kustuta
 2. Ma vaatasin ca 5 aastat tagasi esimest korda kõik Sõprade hooajad jutti. Ja nüüd olen seda sarja vast 10 x otsast lõpuni vaadanud. Sama on mul Scrubsidega.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tjah, Sõbrad ka mul mitu korda nähtud :D

   Kustuta

 

Kuu loetuimad postitused