23 / 4 / 2018

See nädal on möödunud mu jaoks emotsionaalselt väga raskelt, sest nagu möödunud pühapäeval juhtunust vähe oleks, on ka muid asju mu ümber toimunud, mis lihtsalt panevad vahepeal juukseid peast välja rebima. Tahaks lihtsalt voodis lamada ja nutta... mida natuke ka olen teinud, aga siis leian endale tegevust.

Täna leidsin, et peaks natukene meie tavaelu pildistama, sest nagu fotograafiaga kipub olema, siis iga päev on küll kaamera käes, aga enda perest ja elust ei ühtegi pilti. Seega kõndisin täna veidi ringi ja tegin lihtsalt pilte.

Enne kui nendesse suvalistesse piltidesse sukeldume, tahan südamest tänada kõiki, kes on minuga ühendust võtnud või eelmises postituses kommenteerinud / enda lugu jaganud - kergendas küll natukene seda mure ja vaeva mis oli.


Möödunud nädalavahetusel oli Elvas laat. Millegipärast satun ma alati selle info peale nii viimasel minutil. Näiteks selle kohta ka teatas A. mulle õhtu enne. Järgmisel hommikul oli mul metsik croissanti isu, et ma lihtsalt ei suutnud enne funktsioneerida. Ja siis avastasimegi, et agaaa kella 9st on laat ka juba avatud. Sarvesai peos, jalutasime lilli ostma.


Ülemise korruse remont on täie hooga käimas. Kõige esimese asjana saab valmis ilmselt meie magamistuba, seejärel koridor ning siis vannituba ja ülejäänud kaks tuba ülemisel korrusel (üks siis Olli tulevane tuba). Koridori lõpus laiutab minu stuudio/kontor.Ma ei tea miks see oluline pilt tundus :D


Pühapäeval võtsin ette veranda koristuse. Talveks on see meil alati kinni pandud, et majas paremini sooja hoida ning suvel saab sellest "Oliveri tuba". Ehket suurema osa tema mänguasjadest viime kevadel sinna, et elutoas/magamistoas ruumi veidi oleks. Nüüd tegin veidi suurema organiseerimise, et kõik Olli asjad saaks riiulitesse ära panna ning muudest eluruumidest minema. Mis muidugi ei tähenda, et ta ei võiks väljapool enda tuba mängida, aga organiseerimise mõttes on igal tema asjal nüüd lõpuks oma koht.Pildiallkirja lisamine

Kaks nädalat tagasi oli üks megaaaaa soe päev. Meil oli ühel hetkel lausa 24 kraadi sooja!!! Pärastlõunal temperatuur muidugi nii kõrge enam ei olnud, aga siiski oli väga soe, laps mängis jalgpalli (Oll sai vanaemalt ja vanaisalt sünnipäevaks juba jalkavärava, aga alles nüüd panime selle kokku) jaaaaa terve möödunud nädala oli Oll tatise ja köhasena kodus. Paned salli kaela, mütsi pähe, sest on kevad. Siis hakkab laps higistama, sest liiga soe (ärge tulge mulle ajama nüüd palun seda juttu, et laps oli higine ja siis sai külma ja bla bla, olen teadlik kuidas elu käib). Siis valid erinevate jopede seast seda õiget ja.... 

Kevad on lapse riietamise osas ikka kõige frustreerivam. Ma kannan nagunii 24/7 enda talvejopet, aga ma ei jookse ka pidevalt, et end higiseks ajada. Ja siis viin lasteaeda sada paari vahetusriideid, sest jummel teab mis ilm täna otsustab olla.

2 comments:

 1. Anonüümne23.04.18 18:51

  See pole üldse mitte kuidagi õpetussõnadena vms mõeldud agaaaa..Kevadeks on minu arvates paaaariiim hästi õhuke 100% meriinovillane krae(ja üldse meriinovillased riided). Isegi kui higistab, siis see ei jahtu maha nagu puuvill :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Krae peaks tõesti uue ostma, aitäh soovituse eest ;)

   Kustuta

 

Kuu loetuimad postitused