Vulkaan

Möödunud nädalal käisin ka vereteste andmas, et kindlaks teha, miks rasedus katkes. Õigemini, et välistada erinevaid põletikke / infektsioone ning tulemus oli, et ma olen terve kui purikas. Vähemalt mu veri on.

Ühest küljest muidugi väga tore, eriti tuleviku mõttes - midagi ei pea hakkama välja ravima ning lihtsalt peab natuke taastuma keha (mõistusest rääkimata). Osa minust aga lootis saada konkreetsemat põhjust, mitte niisama, et "nõrgemad ei jää ellu" (ei, arst ei öelnud seda) ja lihtsalt katkes. Noh, ikka see, et saaks süüdistada kedagi! Hetkel tunnengi, et kõige parem oleks kellegi süüks see kõik ajada, sest mis mõttes noor ja terve inimene peab midagi sellist läbi elama. Mis mul viga siis oli, et see minuga juhtus?

Hea muidugi mõelda, et jah, saab rahus nüüd edasi minna ja ühel hetkel mõtlema hakata, et uuesti proovida. Sest midagi ei olnud viga... aga järgmine kord... äkki siis pole ka midagi viga (süõ). Osalt tunnen, et ma ei jaksa sellel teemal rohkem mõelda ja kirjutada (kuigi ega ma blogis rohkem polegi kui too üks ja suur postitus). See on lihtsalt nii frustreeriv ja ma ei ole hetkel kindel, kas need analüüsid mulle nüüd üldse abiks olid. Ikka see sama põhjus, et tahaks midagi / kedagi süüdistada. Võib vist ametlikult öelda, et see kurbuse faas on asendunud nüüd vihaga.

Aga et ma nüüd mingit masekapostitust ei hakkaks pikemaks ajama, siis tuleb muud juttu ka, õigemini natuke pilte. Ma ikka proovin kogu aeg rohkem meie tavaelu pildistada. Need pildid said tehtud viimasel korral Tallinnas käies. Oll ja mu vend läksid koos poodi ja ostsid mingi vulkaanipurske komplekti. Väidetavalt olla mu vend seda ka varem teinud, aga seekord ei tulnud kohe üldse välja. Esiteks erines eesti keelne õpetus inglise keelsest. Katsetasime mõlemaid ja kummalgi korral ei tulnud väga midagi asjalikku sellest välja. Milline raha laristamine :D Küll aga on nii Oll kui ta onu igasugustest keemikukatsetest huvitatud, seega küllap mõtlevad järgmiseks korraks midagi põnevat jälle välja.0 comments:

Postita kommentaar

 

Kuu loetuimad postitused