13 / 6 / 18

Avastasin, et maikuus vaadatud filmide kohta ma ei olegi veel postitust teinud, aga vist jääb see ka üldse ära... nimelt vaatasin ma täpselt 0 uut filmi möödunud kuul. See oli mu jaoks nii uskumatult raske kuu (põgusalt saate lugeda siit), mille mõjud annavad siiani tunda ning ei kao ilmselt kunagi. Seetõttu oli ka hea ning turvaline vaadata just nimelt vanu lemmikuid.

Küll aga vaatasin lisaks Scandalile ära ka 13 Reasons Why uue (2.) hooaja. Ilmselt kuulun sellesse kategooriasse, kes leiab, et see sari on hea ning väärib vaatamist. Kuigi väga paljud arvavad just vastupidist. Küll on liiga vastuoluline, vägivaldne, liiga rõve. Seda see kõike on, aga ma ka leian, et see pole teema kus üleüldse peakski asju ilustama.

Mu "heina"allergiad on taaskord platsis. Kuigi tegin aasta (või lausa kaks?) tagasi avastuse, et kui ma ei tarbi piimatooteid, siis pole ka mingeid allergiaid (tatine nina, aevastamine... ja seda ikka väga metsikult)... ütleme nii, et kogu mu rasedus (see eelmine, mis katkes... ei, ma pole uuesti rase) tekitas nii metsikuid söögiisusid ja lisaks see emotsionaalne madalseis kogu maikuu jooksul, tegid mu kogu maailma suhtes väga ükskõikseks. Mis tähendas ka seda, et ma lihtsalt sõin enda tundeid ja ma sõin absoluutselt kõike.

Jaaaa nüüd umbes nädal tagasi jõudsid selle järelmõjud kohale. Eilne oli kohe eriliselt kohutav, alates kella 5st hommikul hakkasin jubedalt aevastama ning ausalt oleks lihtsam olnud endale tooliga näkku virutada, kui taluda seda pinget ninas/näos. Ostsin siis allergiatabletid ning mis ma kodus koostisosi lugedes näen - sisaldab laktoosi. Okk. Aga eks ma tarbin selle ära (sest täna on parem olla... süõ) ning edaspidi tarbin piimatooteid täiesti 0 grammi.

Hetkel on spam kommentaatorid ka ikka metsikult hoos. Varasemalt suutis Blogger neid ikka ilusti sorteerida, aga nüüd on leidnud, et kui keegi ikka kommenteerib, et tahab mulle viagrat ja sekslelusid pakkuda postituse all, mis räägib mu lapse mänguasjadest, siis see ei kuulu rämpsu alla ning ma peaks koheselt panema "luba kommentaar läbi". Ülinormaalne süsteem.

Tänu enda uuele armastusele (isepruunistaja), avastasin, et olen kasutanud liiga heledat jumestuskreemi. Ehket isegi kui ma olen valge/sinine, ei ole seda mu kael ning üleüldiselt on mul parem meigipäev kui kasutan toon või lausa 2 tumedamat jumestuskreemi (isepruunistajaga lausa 3 tooni tumedamat). FYI kasutan St. Moritz "medium" pruunistajat ning see on päris imeline... kui viitsid eelnevalt ka end raseerida ja koorida (jalgu just... näol pole vahet kas on habe aetud või ei). Muidu jätab täpiliseks kui seda ei tee (mida ma tihti ei viitsi... aga kes mind ikka nii lähedalt vaatab).

0 comments:

Postita kommentaar

 

Kuu loetuimad postitused