19 / 7 / 18

Kuidas aru saan, et vot tõesti on kiire päev olnud? Pole 12h Twitteris käinud. See oli kunagi mu jaoks ikka ulme keeruline ja mõistmatu koht. Eriti kui su oma õppejõud palub selle sul teha... ma ei mäletagi mis ta täpne põhjendus oli, aga et loenguks ääretult vajalik. Pärast seda loengut ma selle app'i ka kustutasin. Möödus paar aastat ja nüüd kasutan seda ilmselt tihedamalt kui teisi app'e, aga ma ei säutsu seal ise, vaid reaalselt loengi uudiseid.

Ainus eestlane, keda seal jälgin, ongi vist Sass Henno. Keegi veel aktiivselt seal säutsub? Ma hakkasin seal jälgima rohkem Yyoutube'i bjuutigurude pärast, nüüd lisandusid erinevad USA nooraktivistid kes pooldavad tõhusamaid taustakontrolle relvaomanikele ja noh... Trumpi jälgin ikka ka. Ta on ikka klass omaette, iga päevaga üha enam eristuv idiootsus.

Minu ninaneedi tegemisest on möödas nüüd pea kaks nädalat (reaalselt ei mäleta mis kuupäeval teha lasin) jaaaaa kui tegemise ajal oli veel selline tüüpiline Eesti suvi, siis nüüd 30 soojakraadiga olen tunda saanud seda halvemat poolt. Eristub mingi ollus, neet jääb peale pesu nägu kuivatades rätiku külge kinni ning muud seiklused. Hingan rahulikult sisse-välja ja loodan, et augustikuu lõpus kontrolli minnes, on asjal parem seis ja saab ikka ehet juba vahetada. Arvasin küll, et ei taha rõngast ninna, aga tegelt ikka tahan.

O. on nüüd Tallinnas vanaema juures olnud 1.5 nädalat. Kui alguses tundus maru imelik ilma temata, siis nüüd... ma ei tea, kas on imelik öelda, et harjub ära ilma lapseta? Kõlab nii jubedalt seda tunnistada, aga inimene vist harjubki kõigega. Eks muidugi süda ole ikka rahulik ka, sest ma tean, et ta on turvaliselt hoitud ja armastatud ning ma ei peagi tema pärast muretsema.

Kordan ikka endale, et eks nemad (O.) helistavad kui vaja (kuigi enda emale helistan ikka päevas umbes korra). Täpselt nagu mu ema mu vennaga kui too näiteks laagris - igatsed ikka, aga ega laps pea seda iga päev kuulma, kuidas teda igatsed ja näha juba tahad.

Lisaks sellele teatas Oll nagunii paar päeva tagasi, et tema meiega laupäeval küll koju ei tule. Pidime nimelt A.ga talle järele minema, aga tuleb välja, et läheme niisama lapsele külla. Nimelt tema ei tule enne Tallinnast ära kui Ingliš vanaema ja vanaisa Elvas külas on.

Kui pildistad fotograafi.
Oll kutsuti ka sünnipäevale, aga kuna ei tundunud mõistlik laps üheks pärastlõunaks teise Eesti otsa tagasi käratada, esindasime teda A.ga kahekesti. Täitsa uus kogemus oli käia lapse sünnipäeval ilma lapseta. Umbes nagu oleks noorpaar kellel endal veel last pole, aga teistel sõpradel on kõigil juba lapsed olemas :D Ei pidanud kellegi järel jooksma ja isegi põlv ei tõmmelnud kui keegi kuskil eemal nuttis - meie laps see ju olla ei saa.

Kõik küsivad minult, et kas nüüd naudin oma puhkust, agaaaa mis puhkus? Tööd mul jagub, isegi organiseerisin spets rohkem tööd endale juulikuuks. Pigem teen süümekatevabalt vahelduseks tööd, sest muidu oleks Oll ju minuga koos stuudios pilte töötlemas (ehket Youtube's).

6 comments:

 1. Anonüümne19.07.18 13:52

  Ei tahtnud fb kommenteerida, muidu söbrad vaatavad et kanaema :D
  Aga köige pikem aeg mis olen oma kahepoolesest eemal olnud.. ma pakun u 3,5h :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Hahaha :D ega enne seda suve olin ka Ollist maksimaalselt vist 12h eemal. Kui pulma pildistanud.

   Kustuta
 2. Minu jaoks on Twitter siiani mõistetamatu koht. 2016 Uus-Meremaale tulles tegin kasutaja, et saaks kiirelt sõpradega infot jagada jms, aga reaalsuses jõudsin vist 4-5 säutsu teha ja rohkem ei viitsinud. Mõtlesin küll, et Twitter on rohkem minu teema kui Instagram (kirjutamine vs pildistamine) aga reaalsus on see, et IG on nüüdseks saanus igapäevaseks sõbraks ja Twitter meenub siis, kui mingi e-mail tuleb.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Mul ei ole seal väga tuttavaid kellele üldse säutse kirjutada. Ei tunne samas vajadust ka. Minu jaoks ongi see rohkem Youtube gossipi lisaallikaks ja siis Trumpi jamadel kiirelt silma peal hoidmiseks (kuigi seda vahendavad kõik teised meediaväljaanded ka :D).

   Kustuta
 3. Mul on ka nüüd, 27-aastasena, tekkinud suur soov ninaneet teha. Tõmbasin isrgi mingi äpi, kus saab oma fotole neete lisada, et vaadata,kuidas sobiks :D ja tegemisvideosid ja ehteid olen ka lõömata hulga sirvinud. Noorena ka meeldis, aga vanemad ei lubanud ja siis läks kuidagi meelest ära. Praegu tundub või noh, see on nagu mu hirm, et see on selline asi, mida ei sobi nii vanalt enam teha. Mis sa arvad, kas nö pooltuttavad panevad üldse tähele, et midagi on teistmoodi?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Nii palju kui mul omast kogemusest on nüüd rääkida, siis absoluutselt kõikidele on mu neet meeldinud. Mitmed isegi öelnud, et ei pannud nii väga seda tähelegi, sest oli nii minulik. Umbes nagu, et kas tõesti alles nüüd tegin.
   Oleneb muidugi ka needist. Mul on hetkel väike kuuldne täpp, mida ausalt öeldes ei pruugigi alati tähele panna. Rõngas oleks juba teine asi.
   Minu jaoks ei ole absoluutselt vahet mis vanuses inimene on kui end needistab. Eks see meie ühiskonna tekitatud valehäbi ole, et "nii vanalt ei tohiks enam". Kuigi ise leian just, et nüüd olen juba piisavalt vana, et otsustada, mis ma teen ja mis sobib :D

   Kustuta

 

Kuu loetuimad postitused