27/7/18

Oll on tänaseks pea 3 nädalat olnud ilma meieta vanaema ja vanaisa juures Tallinnas. Pole eaaaaales nii pikalt temast varem eemal olnud ning kuniks üleeilseni oli see kõik veel kuidagi... normaalne. Alguses oli pigem imelik, et teda ei olnud ja nii imelik kui see ka ei oleks, harjud ära. Nagunii iga päev (kui tal üldse aega oli) chattisime Facebookis ja ma olen ise nii palju töösse süvenenud, et pole aegagi igatseda.


Üleeile lõi vot lõpuks suur igatsus  sisse. Käisime teda küll laupäeval koos A.ga Tallinnas vaatamas ja lahkuda tema kõrvalt oli natuke kurb, aga metsikut igatsust ei olnud. Ei lasknud ka tekkida. Nüüd hakkasin otsima tema passipilti välja ja kuna tean, et ta TÄNA tuleb, siis vist lasin sellel igatsusel lõpuks põue pugeda ja ma niiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ootan teda juba koju.


Sellel korral jätsin peegelkaamera koju ning pildistasin hoopis 20 fotot analoogkaameraga. Mille filmirulli pole ma ikka veel suutnud täis pildistada, rääkimata ilmutusse viimisest. Aga ma tellisin 2 nädalat tagasi 35mm poest 4 (vist 4) filmirulli ja neid pole ikka veel kohal!!!! Oleks ma teadnud, et and neid ise sada aastat tellivad, ma oleks võinud need mujalt ka ise orgunniga.


Oll muidugi täna teatas (õigemini mu ema ütles), et ta nüüd on paar päeva kurb olnud ja ei taha Tallinnast ära minna. Ausõna noh, natuke isegi solv, et mu laps ei taha koju tulla ja eelistaks vist terve elu hoopis emme-emmega elada. Ma ei tea millega teda ära osta, sest armastusest vist ei piisa :D


Sellel suvel läheme temaga kindlasti ka Elva seiklusparki lasterajale, sest Pirita omal sai ta väga lahedalt hakkama. Muidugi soovis sellist endale aeda, aga pidi leppima vaid kiiguga. Okei, ma pean nüüd veidikene tööd ka minema tegema.

Jaaaa ma avastasin, et üle pika aja on juulikuu esimene kuu kui ma ei saa teha Olli naljakatest ütlemistest postitust... sest ma ei tea ju mis nalja ta on rääkinud.

0 comments:

Postita kommentaar

 

Kuu loetuimad postitused