23 / 8 / 18

Ideeliselt hakkab hetkel enne jõuluhooaega töö maht veidi vähenema ning mul on siiski siiras soov enda ülikoolis käimisest rohkem kirjutama hakata. Seetõttu olen jälle uuel katsel, et siin tihedamalt lobisemas käia. Näiteks sai mul eilsega paika umbes 95% jõulustuudio ideest. Nii raske on hetkel mitte modelli kohale kutsuda, pildid valmis teha ja üles panna.

Kas keegi veel jälgib Youtube'i bjuutigurude draamat, mis nädala alguses pihta hakkas... või oli see eelmise lõpus juba? Appiiii, A. raudselt peab mind täiesti totakaks inimeseks, aga see on lihtsalt nii põnev. Lisaks sellele pole mul sellest väga mitte kellegagi rääkida, sest nii palju kui ma olen sõbrannadega antud teemal vestelnud, tean ma sellest kõigest palju rohkem ning pigem jagan neile infot nagu paras gossip kanal (reaalselt kirjutasin "ganal" algselt).

Kuigi olen seda meelt, et tõesti on paljud popid bjuutigurud nii ära tõusnud, et jube... siis see mis momendil toimub näiteks Laura Lee kogu karjääriga, on ikka päris hirmus. Osalt leian, et ka ebaõiglane, et ta nüüd nii suure põntsu sellest kõigest saab, sest ta vist tõesti kaotab kõik :/ Ning lõppude lõpuks on see kõik nii kahtlane, sest keegi ei räägi vist ikkagi täielikku tõde ja siis ei tea mida uskuda. Ohmigod, ärge öelge, et ma ainus olen, kes momendil seda kõike jälgib :D Hea vaheldus mu meelest päris maailmast.

O. on nüüd jälle nädalaks ajaks Tallinnas vanaema juures. Käisime A.ga möödunud nädalavahetusel pulmas ning pidime algselt Olli kaasa võtma tagasiteel koju, agaaaaa siis leidis vanaema, et las ta ikka olla veel pealinna poiss. Ma lihtsalt sõidan siin edasi tagasi nelikümmend korda kuus Tallinna ja Elva vahet. What's new!?Nii hea, et ikka soengu enne tegin :/


14 comments:

 1. ma hakkasin jeffree stari jälgima alles pärast seda shane'i dokki temast. enne ei teadnud neist kummastki tegelikult midagi, sest ma jälgin 1-2 jutuuberit, üldiselt vaatan talkshowde videosid ja nt john oliver, aga jutuubereid mitte. ehk siis mul ei ole jeffree suhtes mitte mingit muud teadmist ega muljet kui see, mille sain dokist ja mulle hakkas ta väga meeldima. kuigi ma ennast üldse ei meigi, siis olen ta videosid nüüd tagantjärele vaadanud ja hullult huvitav on.
  täna hommikul just vaatasin hommikusöögi kõrvale mingeid videosid sellest draamast. mul endal pole mitte mingit arvamust, sest ma ei tea neid teisi inimesi seal ega midagi, aga suht huvitav on ikka. ja meenus, et kirjutasid ükskord mingist freelee draamast ja just mõtlesin, et huvitav, kas sellest ka kirjutad ja siin see postitus ongi, haha! :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Hahaaa :D Jah, ei saanud ikka mainimata jätta. Ma olen Jeffreed ikka hea mitu aastat nüüd vist jälginud. Kuigi tahaks öelda, et 1, aga ei, ikka kaks kui mitte rohkem. Selles mõttes ei vaata ma seda draamat nagu Jeffree ise oleks puhas poiss, aga ta on mulle alati meeldinud ning kusjuures ma ei mõelnud teda kui ütlesin, et paljud on nii ära tõusnud enda kuulsusega. Kõlbaks öelda, et Jeffree on Jeffree, aga arvestades kõike seda kus ta tulnud on ja mis iseseisvalt saavutanud - hell yeah :D

   Kustuta
 2. Ma jälgin ka seda draamat :D eile üritasin sotti saada, et milles asi üldse. Ühesõnaga Jeffreega ei tasu jamada, no ja see Laura Lee vabandus..pekki, isegi mina oskan vist paremini näidelda :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ma hakkasin vist aasta tagasi lõpuks Twitterit kasutama, sest põhimõtteliselt käib kogu draamatsemine ikkagi seal :D Seega soovitan, kui veel ei ole. Või siis just ei soovita, sest... siis passidki seda ainult.
   Kusjuures antud skandaalis ei teinudki tegelikult Jeffree ju mitte midagi, ise kaevasid endale nad selle augu ja kõik muu läks niisama ludinal nagu vist minema pidi.

   Kustuta
 3. Mind huvitaks väga su ülikoolikogemus, sest 10 aastat tagasi läksin täpselt samale õppekavale :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ooh, lahe! Kuidas sulle meeldis? Ma osalt nagu tunnen, et hüppaks kohe tundmatus kohas pea ees vette. Teine osa minust mõtleb ainult sellele, et ei tea kui tihti O. hakkab haige olema.

   Kustuta
 4. Puudumiste pärast ei tasu muretseda, sest vähemalt minu ajal sai õppejõududega kokku leppida, et puudutud loengute/seminaride asemel pidi mingi essee vms tegema. Ma muidugi ei tea, kui tihti Sul kool on, kas iga päev? Või kaugõppena? Aga õppejõud on üldiselt arvestanud sellega, et üliõpilastel on muudki teha kui seminarides istuda.

  Praeguseks on muidugi palju TU saksa fillis muutunud: minu ajal toimusid loengud teises kohas, olid teised õppejõud ja isegi teine instituut, nii et ma arvan ka, et meie kogemused on erinevad :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Seda nüüd küll, et 10a muutub nii mõndagi. Loodan küll, et kõik on mõistlikud, eks ole näha kuidas need asjad olema saavad. Ma olen jah tavaõppes. Hetkel ongi küsimus selles, et mis moodi saksa keele endaga seal algust tehakse kuna ideeliselt algab õpe A1 tasemest, aga ma väga ei nimetaks enda saksa keelt algtasemeks (paberite järgi olen C1, aga aastad on oma töö teinud grammatikaga :D). Oeh, nüüd tekib lausa veel rohkem põnevust sisse kui sellest lähemalt rääkima hakkan :D

   Kustuta
 5. Ma vaatasin Su õppejõud üle ja avastasin, et vähemalt osakonnajuhatajat tean ma väga hästi. Ma mäletan, et mul oli temaga mingi aine, mida võttis ainult 4 tudengit ja paar korda juhtus, et ma olin temaga kahekesi seminaris, sest teised ei tulnud kohale. See ei tähendanud loomulikult, et seminar ära oleks jäänud, ma sain lihtsalt väga personaalse lähenemise osaliseks :) Ja ta (ma eeldan, et teised ka) tahtis, et enne teatataks, kui loengusse /seminari ei jõua, sest siis oli mugavam ettevalmistusi teha. Lisaks temale tean ma veel A. Aroldit, kes hakkab Sulle ilmselt grammatika- ja leksikoloogiateemailisi loenguid andma. Tema meeldis mulle väga, aga tema eksamid olid väga, VÄGA rasked.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Uijah, ega lihtne see nagunii olema saa. Täna sain enda tunniplaani ka kätte ja ideeliselt panin enda jaoks esimese semestri ained ka paika. Lootusrikkalt saan mõned ained ka veel üle kanda, aga eks see kõik selgub.
   Uhhh ma nii tõmblen enda saksa keele taseme pärast :D

   Kustuta
 6. Anonüümne24.08.18 20:59

  Minu arvates selle youtube draama kohta - oli ka aeg!! Nad on nii kaua ussitanud ja süütukesi mänginud, et paha hakkab. Laura L-s kahju pole, mulle ta pole kunagi sümpatiseerinud, tundub nii võlts ja tema see vabandus - appikene!! See oli niii halb näitlemine, et tegi asja enda jaoks ainult hullemaks. Ja ega Manny vabandus just ka parem polnud.. Kahju on isegi endast, et ma sellega niii kursis olen :D Olen pikalt haiguslehel olnud ja mis oma vaba ajaga ikka teki all teha kui youtube jälgida :D
  Sina näed vapustav välja muideks! :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Manny vabandus oli parem, aga juba algusest peale võltsi maitsega ning arusaadavalt vaid mingi "pääseteena" tehtud. Ilmselgelt Manny ja Laura puhtalt enda meikimisoskustega "tippu" ei tõusnud, sest ausalt... copper eye nude lip :D Kaua võib?! Suht sama nagu Jaclyni meikimisoskused, aga tegelt tema vastu mul nii väga polegi midagi (miinus kogu see Morphie ümber haip).

   Aitäh :)

   Kustuta
 7. Ootasingi, kas sa ka tõstatad selle teema! :) Avastasin draamakanaleid ja Rich Luxi ja jälgin seeläbi seda teemat suure suure huviga. Pole Manny ega Laura kunagi sümpatiseerind, aga Laurast isegi kahju, sest see on praegu juba maas lamaja löömine. Samas see apology video on ebareaalselt kohutav ja see oleks võinud sellisel kujul pigem olemata olla. Ma arvan, et see oli ta nahapäästmisürituse puhul kõige halvem samm ja tõmbas ise endale vee peale. Muidugi ei saa aru, et mis neil üldse arus oli, et tüli norisid. Hea meel, et Jeffree nende tasemele ei langend ja saab sellega täiega plusspunkte ja nagu näha oli tal õigus, et tõde tuleb lõpuks ise välja. Teda selline kemplemine ei mõjutaks kuidagi, aga teised nüüd siplevad oma karjääri päästa üritades. Küllap sellepärast see teema maha ka ei jahtu veel, et on tunda, et palju on veel avaldamata ja seda, kuidas Laura ette võeti poleks ka keegi suutnud uskuda. Küllap toob see draama uut värskust ka, millele Shane Dawsoni seeriad hoogu lisavad. Ma arvan, et paljud vaatajad tüdinud nendest "eliitjuutuuberitest" ja ootavad midagi tooremat ja ehedamat vahelduseks. Mulle meeldis, mis RawBeautyKristil selle kohta öelda oli - See, et mõni endale pintsliga puudrit näkku määrib ja tal palju jälgijaid, ei tee teda kuidagi teistest paremaks inimeseks :) Oli ka aeg maa peale tulla.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tegelikult ei tahtnud Gabriel tüli norida, vaid ta pani sellele pildile pealkirja selle põhjal, mis Manny ja Laura talle rääkisid Jeffree'st. Kogu aeg tegid teda maha kui paha inimene too on. Ja Gabbyl viskas koblaka ette. Nii vähemalt sain mina asjast aru, miks see pilt postitati ja millest see siis kõik edasi arenes. Õõõõk, miks ma seda kõike teadma pean :D :D
   Ning tõsi see on, et vaheldus võiks nüüd tulla. Meikarid, kes tegelt ka loovad kunsti ja näitava enda oskusi, mitte see pagana copper eye uuesti ja uuesti.

   Kustuta

 

Kuu loetuimad postitused