Alati 100%

Jaaaaa 10 päeva hiljem ning mina blogin. Nii palju siis sellest, et "hakkan ilmselt rohkem üles märkima enda ülikooliaega". Läks nagu ma ei tahtnud, et läheb... samas ei ole mul enam nii suurt jagamisvajadust nagu seda oma 7 aastat tagasi. Appiiii, jah, SEITSE aastat tagasi kui esimest korda ülikooli läksin.

Tänaseks olen käinud kaks nädalat ülikoolis ja mulle täitsa meeldib (süõ). Vaikselt hakkan aru saama kui palju tegelikult on vaja iseseisvalt õppida... mõistan, et see kõik hakkab ka kuhjuma oktoobri lõppu kui ma kohe kratist kinni ei haara ning tegema ei hakka. Sellega on aga omad hädad, sest ma ei ole veel aru suutnud saada, kuidas enda elu planeerida.

Ülimalt positiivne on asja juures aga see, kuidas Oll on hakanud lasteaias käima. Eks vanaema treenis teda kogu suve juba, et sügisest peab tema hakkama lasteaias magama ja natuke pikemalt aega veetma, sest emme peab kooli minema ("Aga miks, ta on ju juba nii vana," küsib Oll). Juba pärast esimesi päevi ülikoolis (ehket Olli teine nädal jälle lasteaias), vaatas mulle lasteaias vastu üks nukker poiss, sest PEAB KOJU MINEMA. Mismõttes?

Enne ülikooli ja esimestel päevadel mõtlesin pikalt ja hoolikalt, et mis ma selle Olliga siis tegema hakkan. Üldiselt jõuan kella 3ks iga päev tagasi Elvasse ja mõtlesin, et võtan ta kohe siis lasteaiast kaasa. Selle peale A. muidugi arvas, et "las olla nagu teised lapsed kella 5ni". Sest see annab mulle aega kodus oma 1.5-2h üksi olla ja tööd teha. Minu rõõmuks ja kergenduseks leidis Oll, et ta tahabki kauem lasteaias olla.

Rääkides ülikoolist, siis sain õnneks enda ühe aine punktid kõik ilusti üle tuua. See omakorda andis mulle võimaluse loobuda üldse ühest ainest reedel ehket edaspidi on mul reedene päev täitsa kodune. Ma arvan, et mingit "puhkust" sellel päeval aga küll ei ole. Pigem just aeg fototöötlusega natukenegi järje peale saada.

Kõige rohkem ongi mul selles moosis kahju fotograafiast. Ma ei saa enam 100% sellega tegeleda, sest pole lihtsalt aega. Muidugi pildistaks ma palju rohkem, ka nädala sees pärastlõunal/õhtul (sest nagu ütlesin, siis olen enamasti 3st kodus), aga ma olen lihtsalt nii väsinud. Isegi mitte keha, aga silmad just. Rääkimata sellest, et ma ei suuda olla mingi energiapomm ning klouni mängida (sest see on mu töö fotograafina).

Ilmselt hakkan siiski mingit portsu pilte arvutiga kaasas kandma, et pauside aeg veidi neid organiseerida, et järeltöötlus veidi kiiremini sujuks. Ma ei kujuta hetkel näiteks ettegi mis jõulude aeg saab olema.

Momendil on mul oktoober/november põhimõtteliselt fotosessioone juba täis. Paar üksikut päeva on veel tühjad ja ma ei ole isegi mitte jõulustuudiost pilte üles pannud. Äkki keegi loobub pärast seda oma ajast :D Või siis tahetakse just rohkem tulla ja mina pean siis otsustama kas panen kõik ajad maksimaalselt täis, töötan ja õpin täie rauaga ja siis võtan detsembri teisest poolest aja maha kuni kevadeni :D

Täna õhtul katsetasime Olliga jõulustuudio ühte nurka. 
Mina tegin temast pilti ja tema minust :D
0 comments:

Postita kommentaar

 

Kuu loetuimad postitused