2 / 11 / 18

Arvake nüüd kolm korda, piisab ka ühest, mida ma hetkel tegelikult tegema peaks? Õige!!! Õppima ja pilte töötlema. Selle asemel tundub kergem siia tulla ja ohikda, kui palju ma tegelikult tegema peaks, aga ei suuda.

Reeded tunduvad nii tobedad päevad. Kui ma igal teisel hommikul olen kraps pool 8 üleval (O. on kaks nädalat olnud Tallinnas, sellepärast ka "nii hiline" ärkamine), siis reedel ei suuda enne poolt 9 voodist välja tulla. Passin ja passin ning ühel hetkel mõistan, et raiskan päevavalgust. Nimelt reedeti ei ole mul kooli, mis aga ei tähenda ühestki otsast, et tegemist oleks vaba päevaga. See on päev õppimisele ja töötlemisele. Rahus. Vaikuses. Mis asjad need on?!

Kui ma veel natuke aega tagasi mõtlesin, et saan nüüd ka aru sellest "oojeeee reede ning nädalavahetus" fenomenist, siis võtan sõnad tagasi. Mul ei eksisteeri mitte mingisugust "vaba aega". Võib-olla pärast jõule alles, aga senikaua tähendab reede õppimist/töötlemist ja nädalavahetus pildistamisi. Ma ütleks isegi, et E-N on rahulikumad, sest ega mul selles vahemikus väga suurte tööde kirjutamiseks mahti pole, töötlemisest rääkimata.

Üha enam jõuavad mu kõrvu jutud "kui rasked kõik eksamid saavad olema". Ma ei tea kas tõmmelda kuidagi või ei, sest aega õppimiseks ei tundu küll kuskil olevat :D Justkui lootusetu juhtum. Ma ei mäleta, et BFMis esimene semester mind nii emotsionaalselt läbi võttis kui nüüd. Samas siis olid ka teised majad ja ajad. Polnud last, polnud eraelu, oli lihtsalt kool ja peod. Ning tegelikult ei olnud BFMis õppimine kuigi keeruline. Ainult psühholoogia, mida ma ei kavatse iialgi enam õppida!

Jah, tere! Ma ei oska muust enam kirjutada kui ülikoolist ja töö tegemisest. Laps on ka nii normaalne ja asjalik, et ma isegi ei tea mis tema puhul erilist välja tuua siin. Hambaarstil käis Tallinnas, voh! Ja saime teada, et ülla-ülla, ta vajab tulevikus klambreid ning esimesse konsultatsiooni ka suvel läheme, et mis saab siis kui hambad on vahetunud. Ja kui on üks asi, mida mina vääääga kõrgelt hindan, on terved, sirged hambad :D Minu enda suhu on paigutatud klambrite näol ulmesummasid, mille eest olen enda perele lõpmata tänulik. Ja parem on kui võimalikult varakult oma suu korda saab.

0 comments:

Postita kommentaar

 

Kuu loetuimad postitused